O firmie

Firma Folstop Export-Import jest wiodącym producentem wyrobów dziewiarskich, istniejącym na rynku branżowym od roku 1992. Wyroby naszej firmy charakteryzują się wysoką jakością i starannością wykonania, przez co zyskały uznanie wśród ogromnej grupy konsumentów.

Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów wykonujemy również projekty kolekcji dla firm zewnętrznych jak i produkujemy na podstawie dostarczonych wzorów swetrów, rysunków czy fotografii. Wykonujemy również zlecenia produkcyjne dostosowując przędze, model i grubość swetra dla z góry określonej przez zleceniodawcę ceny. Produkcja surowca, i projektowanie dzianin odbywa się we Włoszech, natomiast dziewiarstwo i szycie wyłącznie w Polsce.

Marka Folstop w swej różnorodności proponuje: kurtki skórzane, kurtki materiałowe, płaszcze, marynarki, swetry, koszulki polo oraz kaszkiety, szale, rękawiczki, zestawy upominkowe zawierające krawat, pasek i spinki do koszul, a także bieliznę męską.

Zgodnie z obowiązującymi trendami w modzie w ciągu roku przygotowywane są dwie kolekcje. Wiosenno-letnia oraz Jesienno-Zimowa. Obie kolekcje wyróżnia wyjątkowa dbałość o szczegóły, elementy wykończeniowe, dekoracyjne, skrupulatny dobór surowców do produkcji danego modelu oraz możliwość skomponowania spójnego estetycznie stylu wśród dostępnych produktów między sobą.

Wyroby naszej firmy już zyskały uznanie wśród naszych klientów, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Wyroby nasze eksportujemy do kilkunastu krajów świata, m. in. do USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Austrii, Czech, Słowacji, Węgier i Litwy. Produkujemy zarówno odzież dzianą klasyczną, sportową, jak i młodzieżową.

Jesteśmy pięciokrotnym zdobywcą Złotego Medalu na Międzynarodowych Targach Poznańskich w kategorii najlepszy wzór. Wyroby pod własną marką wystawiamy na targach w Hong Kongu, Moskwie, Brnie czy Poznaniu.

Marka Folstop jest gwarantem wygody, elegancji oraz szyku dla każdego Mężczyzny.